Šis 3.0 AT (240 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Sedans, ko Mitsubishi ražoja no 1995 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4805mm |
| Platums | 1785mm |
| Augstums | 1435mm |
| Garenbāze | 2720mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1545mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1535mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1510kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2972cm3 |
| Dzinēja jauda | 240bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 750RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 91.1mm |
| Virzuļa gājiens | 76mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 304.1Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 72litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.4litre |
| Priekšējā piekare | Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Vidējais | 10.1 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.