Šis 2.4 MT (141 hp) dzinējs tika uzstādīts 2G [Restyling] Spyder cabriolet, ko Mitsubishi ražoja no 1997 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 1 100km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 220km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.4second |
| Darba tilpums | 2351cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 141bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 250RPM |
| Maksimālais griezes moments | 218Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 86.5mm |
| Virzuļa gājiens | 100mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4395mm |
| Platums | 1745mm |
| Augstums | 1330mm |
| Garenbāze | 2510mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1515mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1510mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 1305kg |
| Pilnā masa | 1750kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1025/775kg |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Priekšējā piekare | Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 13.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7 litri / 100km |
| Vidējais | 9.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.