Šis 3.8 Sportronic (265 hp) dzinējs tika uzstādīts 4G Kupeja, ko Mitsubishi ražoja no 2006 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4582mm |
| Platums | 1834mm |
| Augstums | 1359mm |
| Garenbāze | 2576mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1570mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1570mm |
| Klīrenss | 147mm |
| Pašmasa | 1608kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 445litre |
| Pilnā masa | 1945kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 445litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1110/845kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3828cm3 |
| Dzinēja jauda | 265bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 750RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 95mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 355Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 240km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 67litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460 to 680km |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 12.2m |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Pilsētā | 17.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.