Šis 3.8 AT 4WD (218 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Mitsubishi ražoja no 2003 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4830mm |
| Platums | 1870mm |
| Augstums | 1768mm |
| Garenbāze | 2750mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1600mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1600mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2164litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1153litre |
| Pašmasa | 1920kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3828cm3 |
| Dzinēja jauda | 218bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 95mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 339Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3750RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 81litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 620 to 740km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.