Šis 1.8 TD MT (82 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation Sedans, ko Mitsubishi ražoja no 1984 līdz 1988. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4560mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1385mm |
| Garenbāze | 2600mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1445mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1405mm |
| Pašmasa | 1140kg |
| Pilnā masa | 1660kg |
| Darba tilpums | 520kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 430litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 430litre |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1796cm3 |
| Dzinēja jauda | 82bhp |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 165Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2250RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 80.6mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 166km/h |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Beam, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 8.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.