Šis 1.8 TD MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts 6 generation Hečbeks, ko Mitsubishi ražoja no 1987 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 152Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 1795cm3 |
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 80.6mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4540mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1400mm |
| Garenbāze | 2600mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1460mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Pašmasa | 1210kg |
| Pilnā masa | 1750kg |
| Darba tilpums | 540kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 400litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 400litre |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 164km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.3litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.5second |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Beam, Stabilizer bar |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 7.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.