Šis 2.8 D MT (92 hp) dzinējs tika uzstādīts 160/260 [2-й Restyling] Crossover 3-doors, ko Nissan ražoja no 1986 līdz 1994. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4249mm |
| Platums | 1801mm |
| Augstums | 1840mm |
| Garenbāze | 2400mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1529mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1529mm |
| Klīrenss | 216mm |
| Darba tilpums | 490kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2826cm3 |
| Dzinēja jauda | 92bhp |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 6 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 85mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.5m |
| Priekšējā piekare | Dependent, Axle |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Trumuļa |
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.5litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 135km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 17second |
| Pilsētā | 16.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.9 litri / 100km |
| Vidējais | 14.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.