Šis 2.8 MT (118 hp) dzinējs tika uzstādīts 160/260 [Restyling] Apvidus auto, ko Nissan ražoja no 1982 līdz 1985. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 18litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.6litre |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 140km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 18second |
| Darba tilpums | 2752cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 118bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 201Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 79mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 14.2m |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 5140mm |
| Platums | 1940mm |
| Augstums | 1770mm |
| Garenbāze | 2970mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1415mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1405mm |
| Klīrenss | 190mm |
| Pašmasa | 2165kg |
| Pilnā masa | 3135kg |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Dependent, Axle |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 21.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.2 litri / 100km |
| Vidējais | 17.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.