Šis 3.3 D MT (82 hp) dzinējs tika uzstādīts 160/260 Crossover 5-doors, ko Nissan ražoja no 1980 līdz 1985. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.4litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 135km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 17second |
| Darba tilpums | 3245cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 82bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 85mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 14.2m |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 5140mm |
| Platums | 1940mm |
| Augstums | 1770mm |
| Garenbāze | 2970mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1415mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1405mm |
| Klīrenss | 190mm |
| Pašmasa | 2165kg |
| Pilnā masa | 3135kg |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Dependent, Axle |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 19 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.5 litri / 100km |
| Vidējais | 14.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.