Šis 4.0 MT (125 hp) dzinējs tika uzstādīts 60 60 Soft Top crossover 2-doors, ko Nissan ražoja no 1960 līdz 1980. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 57litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 410 to 520km |
| Degviela | Benzīns |
| Maksimālais ātrums | 117km/h |
| Darba tilpums | 3967cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 125bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 305Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 3 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3770mm |
| Platums | 1693mm |
| Augstums | 1980mm |
| Garenbāze | 2200mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1386mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1404mm |
| Klīrenss | 222mm |
| Pašmasa | 1565kg |
| Pilnā masa | 2075kg |
| Darba tilpums | 400kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 845/1230kg |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Dependent, Axle |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle |
| Priekšējās bremzes | Trumuļa |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 16.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.2 litri / 100km |
| Vidējais | 15.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.