Šis 2.8 TD MT (116 hp) dzinējs tika uzstādīts Y60 Crossover 5-doors, ko Nissan ražoja no 1987 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 4821mm |
| Platums | 1801mm |
| Augstums | 1791mm |
| Garenbāze | 2969mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1529mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1529mm |
| Klīrenss | 216mm |
| Pašmasa | 2020kg |
| Pilnā masa | 2500kg |
| Darba tilpums | 480kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2826cm3 |
| Dzinēja jauda | 116bhp |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 235Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 400RPM |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400RPM |
| Cilindra diametrs | 83.5mm |
| Virzuļa gājiens | 85mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 14.2m |
| Priekšējā piekare | Dependent, Axle |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Degvielas tvertnes tilpums | 95litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12litre |
| Maksimālais ātrums | 150km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.2litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 660 to 850km |
| Degviela | Dīzelis |
| Pilsētā | 16.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.9 litri / 100km |
| Vidējais | 13.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.