Šis 3.0 Di MT (160 hp) dzinējs tika uzstādīts Y61 [Restyling] Crossover 5-doors, ko Nissan ražoja no 2004 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Platums | 1940mm |
| Garums | 5030mm |
| Augstums | 1855mm |
| Garenbāze | 2970mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1605mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 668litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2287litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1625mm |
| Klīrenss | 215mm |
| Pašmasa | 2355kg |
| Pilnā masa | 3080kg |
| Darba tilpums | 750kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2953cm3 |
| Dzinēja jauda | 160bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 380Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 102mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 95litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 650 to 1 070km |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Dampers, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 12.2m |
| Pilsētā | 16.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.2 litri / 100km |
| Vidējais | 12.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.