Šis 4.2 D AT (145 hp) dzinējs tika uzstādīts Y61 Crossover 3-doors, ko Nissan ražoja no 1997 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 331Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 4169cm3 |
| Dzinēja jauda | 145bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4340mm |
| Platums | 1930mm |
| Augstums | 1855mm |
| Garenbāze | 2400mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1605mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1625mm |
| Klīrenss | 215mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1652litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 620litre |
| Pilnā masa | 2405kg |
| Pašmasa | 2130kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 95litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 20litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 15.7litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 480 to 850km |
| Maksimālais ātrums | 150km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.9second |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 12.2m |
| Pilsētā | 23 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.9 litri / 100km |
| Vidējais | 18.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.