Šis 5.6 DIG AT 4WD (405 hp) dzinējs tika uzstādīts Y62 [Restyling] Apvidus auto, ko Nissan ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 8 |
| Platums | 1995mm |
| Garums | 5160mm |
| Augstums | 1940mm |
| Garenbāze | 3075mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1706mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1704mm |
| Klīrenss | 273mm |
| Pilnā masa | 3400kg |
| Darba tilpums | 690kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5552cm3 |
| Dzinēja jauda | 405bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 560Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Cilindra diametrs | 98mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 210km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 20.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 140litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 680 to 1 270km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, Hydraulic element, Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Hydraulic element, Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Apgriešanās rādiuss | 12.1m |
| Pilsētā | 24.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.2 litri / 100km |
| Vidējais | 17.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.