Šis 2.4 2WD AT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts D22 Crew Cab pickup 4-doors, ko Nissan ražoja no 1997 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.6litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | to 700km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 155km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.6second |
| Darba tilpums | 2388cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 208Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 96mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12m |
| Sēdvietas | 45 |
|---|---|
| Garums | 4985mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1645mm |
| Garenbāze | 2950mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1525mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1505mm |
| Klīrenss | 225mm |
| Pašmasa | 1685kg |
| Pilnā masa | 2740kg |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ārpus pilsētas | 10.3 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.