Šis 2.5 D AWD MT (104 hp) dzinējs tika uzstādīts D22 King Cab pickup 2-doors, ko Nissan ražoja no 1997 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.2litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 145km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 17.4second |
| Darba tilpums | 2494cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 104bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 245Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4975mm |
| Platums | 1820mm |
| Augstums | 1700mm |
| Garenbāze | 2950mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1525mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1505mm |
| Pašmasa | 1800kg |
| Pilnā masa | 2680kg |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 15.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.