Šis 1.0 MT (68 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Nissan ražoja no 2008 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 89Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 996cm3 |
| Dzinēja jauda | 68bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3400RPM |
| Cilindra diametrs | 73mm |
| Virzuļa gājiens | 79mm |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3565mm |
| Platums | 1600mm |
| Augstums | 1469mm |
| Garenbāze | 2361mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1405mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1401mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 129litre |
| Pašmasa | 884kg |
| Pilnā masa | 1380kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 129litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 154km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 5.45litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.76litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.43litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 35litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 640 to 930km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 6.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.5 litri / 100km |
| Vidējais | 5.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.