Šis 1.6 AT (110 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Nissan ražoja no 2002 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 860km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 182km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12second |
| Darba tilpums | 1598cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 110bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 750RPM |
| Maksimālais griezes moments | 145Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4250RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 8.6m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4150mm |
| Platums | 1639mm |
| Augstums | 1416mm |
| Garenbāze | 2471mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1406mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1387mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1063kg |
| Pilnā masa | 1527kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 289litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 289litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 12 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7 litri / 100km |
| Vidējais | 9.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.