Šis 4.5 AT (270 hp) dzinējs tika uzstādīts HG50 Sedans (4 durvis), ko Nissan ražoja no 1990 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 394Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 4494cm3 |
| Dzinēja jauda | 270bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 82.7mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5075mm |
| Platums | 1830mm |
| Augstums | 1425mm |
| Garenbāze | 2880mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1570mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1570mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 1900kg |
| Pilnā masa | 2175kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 85litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 1 040km |
| Maksimālais ātrums | 220km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11second |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 12m |
| Pilsētā | 18.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.8 litri / 100km |
| Vidējais | 15.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.