Šis 2.0 Turbo dCi MT L1H1 9seat (113 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Combi van 4-doors, ko Nissan ražoja no 2006 līdz 2014. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 1 050 to 1 530km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Darba tilpums | 1996cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 113bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 300Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.4m |
| Sēdvietas | 69 |
|---|---|
| Garums | 4782mm |
| Platums | 1904mm |
| Augstums | 1959mm |
| Garenbāze | 3098mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1615mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1630mm |
| Klīrenss | 174mm |
| Pašmasa | 1987kg |
| Pilnā masa | 2890kg |
| Darba tilpums | 903kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1580/1650kg |
| Permitted road-train weight | 2000kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 744x1678x1369mm |
| Loading height | 551mm |
| Cargo compartment volume | 1.2m3 |
| Virsbūves tips | Van |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms, Panhard pull, Dampers, Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 9.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.8 litri / 100km |
| Vidējais | 7.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.