Šis 2.0 AT (125 hp) dzinējs tika uzstādīts P10 [Restyling] Sedans, ko Nissan ražoja no 1990 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 169Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 125bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4800RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4399mm |
| Platums | 1699mm |
| Augstums | 1389mm |
| Garenbāze | 2550mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1471mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1461mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 479litre |
| Pašmasa | 1200kg |
| Pilnā masa | 1740kg |
| Darba tilpums | 540kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 479litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.6litre |
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.9second |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.1m |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 10.3 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.