Šis 2.0 D MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts P10 Sedans, ko Nissan ražoja no 1990 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.8litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 155km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 17.5second |
| Darba tilpums | 1974cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 132Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2800RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.1m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4399mm |
| Platums | 1699mm |
| Augstums | 1389mm |
| Garenbāze | 2550mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1471mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1461mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1160kg |
| Pilnā masa | 1620kg |
| Darba tilpums | 460kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 479litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 479litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 7.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.