Šis 1.6 MT (90 hp) dzinējs tika uzstādīts P10 Universālis, ko Nissan ražoja no 1990 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 133Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1597cm3 |
| Dzinēja jauda | 90bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 76mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4460mm |
| Platums | 1699mm |
| Augstums | 1471mm |
| Garenbāze | 2550mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1461mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1461mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1700litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 750litre |
| Pašmasa | 1140kg |
| Pilnā masa | 1780kg |
| Darba tilpums | 640kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.1second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.9litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 640 to 1 020km |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.1m |
| Pilsētā | 11.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.1 litri / 100km |
| Vidējais | 9.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.