Šis 1.5 MT (95 hp) dzinējs tika uzstādīts N12 EXA coupe, ko Nissan ražoja no 1982 līdz 1986. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.9litre |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 1487cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 95bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 123Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 76mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.2m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4125mm |
| Platums | 1620mm |
| Augstums | 1355mm |
| Garenbāze | 2415mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1395mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1375mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 830kg |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 8.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.