Šis 1.3 MT (60 hp) dzinējs tika uzstādīts N13 Sedans, ko Nissan ražoja no 1986 līdz 1990. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1640mm |
| Garums | 4215mm |
| Augstums | 1380mm |
| Garenbāze | 2430mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1435mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1430mm |
| Pašmasa | 955kg |
| Pilnā masa | 1415kg |
| Darba tilpums | 460kg |
| Permitted road-train weight | 2115kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1270cm3 |
| Dzinēja jauda | 60bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 100Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 70mm |
| Virzuļa gājiens | 76mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.1litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 820km |
| Maksimālais ātrums | 155km/h |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Pilsētā | 7.3 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.