Šis 1.3 AT (79 hp) dzinējs tika uzstādīts N14 Hečbeks (3 durvis), ko Nissan ražoja no 1990 līdz 1995. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 104Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1295cm3 |
| Dzinēja jauda | 79bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 71mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3975mm |
| Platums | 1670mm |
| Augstums | 1385mm |
| Garenbāze | 2430mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1445mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1435mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 960kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 660 to 1 110km |
| Priekšējā piekare | Independent |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trailing arms, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 9.2m |
| Pilsētā | 9.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.