Šis 1.5 MT 4WD (94 hp) dzinējs tika uzstādīts N14 Sedans, ko Nissan ražoja no 1990 līdz 1995. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1670mm |
| Garums | 4230mm |
| Augstums | 1400mm |
| Garenbāze | 2430mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1440mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1415mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1110kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1497cm3 |
| Dzinēja jauda | 94bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 126Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 74mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 670 to 1 110km |
| Priekšējā piekare | Independent |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trailing arms, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 9.8m |
| Pilsētā | 9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.