Šis 2.0 D MT (76 hp) dzinējs tika uzstādīts N15 Sedans, ko Nissan ražoja no 1995 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1690mm |
| Garums | 4330mm |
| Augstums | 1385mm |
| Garenbāze | 2535mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1435mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 1100kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1973cm3 |
| Dzinēja jauda | 76bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 132Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2800RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 85mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.1litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | to 1 610km |
| Priekšējā piekare | Independent |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.4m |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Ārpus pilsētas | 3.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.