Šis 1.8 AT 4WD (125 hp) dzinējs tika uzstādīts N15 Universālis, ko Nissan ražoja no 1995 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4190mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1470mm |
| Garenbāze | 2535mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1440mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1415mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1270kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1838cm3 |
| Dzinēja jauda | 125bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 156Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4800RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 910km |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Priekšējā piekare | Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 11.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.