Šis 1.5 D MT (82 hp) dzinējs tika uzstādīts N16 [Restyling] Sedans, ko Nissan ražoja no 2003 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 1 000 to 1 460km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.5second |
| Darba tilpums | 1461cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 82bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 185Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 76mm |
| Virzuļa gājiens | 80.5mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4440mm |
| Platums | 1700mm |
| Augstums | 1440mm |
| Garenbāze | 2540mm |
| Pašmasa | 1163kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 6.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.7 litri / 100km |
| Vidējais | 5.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.