Šis 1.8 AT (114 hp) dzinējs tika uzstādīts N16 Sedans, ko Nissan ražoja no 2000 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4420mm |
| Platums | 1700mm |
| Augstums | 1440mm |
| Garenbāze | 2540mm |
| Pašmasa | 1135kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1769cm3 |
| Dzinēja jauda | 114bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 80mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 158Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2800RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 970km |
| Maksimālais ātrums | 173km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.8second |
| Priekšējā piekare | Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.4m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 12.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.4 litri / 100km |
| Vidējais | 9.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.