Šis 1.4 MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts Y10 Universālis, ko Nissan ražoja no 1990 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 116Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1392cm3 |
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 73.6mm |
| Virzuļa gājiens | 81.8mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4175mm |
| Platums | 1665mm |
| Augstums | 1520mm |
| Garenbāze | 2400mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1435mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1435mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1600litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 460litre |
| Pašmasa | 920kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.5litre |
| Maksimālais ātrums | 171km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.5second |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 7.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.