Šis 3.5 Xtronic (249 hp) dzinējs tika uzstādīts J32 Sedans, ko Nissan ražoja no 2008 līdz 2014. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 326Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3498cm3 |
| Dzinēja jauda | 249bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 95.5mm |
| Virzuļa gājiens | 81.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4850mm |
| Platums | 1795mm |
| Augstums | 1495mm |
| Garenbāze | 2775mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1550mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1550mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 488litre |
| Pašmasa | 1590kg |
| Pilnā masa | 2090kg |
| Darba tilpums | 500kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 488litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1105/970kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 210km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 510 to 850km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 16.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.8 litri / 100km |
| Vidējais | 12.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.