Šis 1.6 MT AWD (102 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation Apvidus auto, ko Nissan ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 145Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1598cm3 |
| Dzinēja jauda | 102bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 750RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 79.5mm |
| Virzuļa gājiens | 80.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3750RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4342mm |
| Platums | 1822mm |
| Augstums | 1668mm |
| Garenbāze | 2674mm |
| Klīrenss | 210mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1636litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 475litre |
| Pilnā masa | 1826kg |
| Priekšējā šķērsbāze | 1560mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1560mm |
| Pašmasa | 1326kg |
| Darba tilpums | 475kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 945/841kg |
| Permitted road-train weight | 3324kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 158km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 450 to 710km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10.4m |
| Pilsētā | 13.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
| Vidējais | 9.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.