Šis 2.4 MT (118 hp) dzinējs tika uzstādīts R20 [2-й Restyling] Crossover 5-doors, ko Nissan ražoja no 1999 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.4litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.3second |
| Darba tilpums | 2389cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 118bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 191Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 96mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4665mm |
| Platums | 1755mm |
| Augstums | 1850mm |
| Garenbāze | 2650mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1455mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1430mm |
| Pašmasa | 1760kg |
| Pilnā masa | 2510kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 115litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1900litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 13.7 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.