Šis 2.7 TD MT (100 hp) dzinējs tika uzstādīts R20 Crossover 5-doors, ko Nissan ražoja no 1993 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4585mm |
| Platums | 1735mm |
| Augstums | 1810mm |
| Garenbāze | 2650mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1455mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1430mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1900litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 115litre |
| Pašmasa | 1850kg |
| Pilnā masa | 2580kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2663cm3 |
| Dzinēja jauda | 100bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 221Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2200RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Maksimālais ātrums | 145km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 19second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.2litre |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Vidējais | 12.9 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.