Šis 3.0 4WD AT (148 hp) dzinējs tika uzstādīts WD21 Crossover 3-doors, ko Nissan ražoja no 1987 līdz 1995. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 750km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 166km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.6second |
| Darba tilpums | 2960cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 148bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 239Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4365mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1680mm |
| Garenbāze | 2650mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1445mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1430mm |
| Klīrenss | 210mm |
| Pašmasa | 1835kg |
| Pilnā masa | 2300kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 425litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1550litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 18.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.7 litri / 100km |
| Vidējais | 17.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.