Šis 1.6 MT (117 hp) dzinējs tika uzstādīts C13 Hečbeks, ko Nissan ražoja no 2015 līdz 2016. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.2litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.6second |
| Maksimālais ātrums | 188km/h |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.5litre |
| Degviela | 95 RON |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 630 to 950km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Pašmasa | 1204kg |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Klīrenss | 155mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 307litre |
| Garenbāze | 2700mm |
| Augstums | 1533mm |
| Garums | 4387mm |
| Platums | 1786mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 307litre |
| Apgriešanās rādiuss | 10.1m |
|---|---|
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam |
| Cilindru skaits | 4 |
|---|---|
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Dzinēja jauda | 117bhp |
| Darba tilpums | 1598cm3 |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 158Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Cilindra diametrs | 78mm |
| Virzuļa gājiens | 83.6mm |
| Pilsētā | 9.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.6 litri / 100km |
| Vidējais | 7.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.