Šis 5.6 AT SWB 4WD (317 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Crew Cab pickup 4-doors, ko Nissan ražoja no 2004 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 18.3litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 106litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580km |
| Degviela | 92 RON |
| Darba tilpums | 5600cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 317bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 379Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5705mm |
| Platums | 2019mm |
| Augstums | 1938mm |
| Garenbāze | 4051mm |
| Pašmasa | 2423kg |
| Pilnā masa | 2942kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 744litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 744litre |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Independent, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Solid axle, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 22 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.