Šis 5.6 AT (305 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation King Cab pickup 4-doors, ko Nissan ražoja no 2004 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 12.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 105litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 630 to 850km |
| Degviela | 92 RON |
| Darba tilpums | 5552cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 305bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 900RPM |
| Maksimālais griezes moments | 522Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5695mm |
| Platums | 2002mm |
| Augstums | 1946mm |
| Garenbāze | 3551mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1715mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1715mm |
| Klīrenss | 287mm |
| Pašmasa | 2253kg |
| Pilnā masa | 2942kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1608litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1608litre |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Solid axle, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 20.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.9 litri / 100km |
| Vidējais | 17.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.