Šis 3.0 TD AT L2H1 (130 hp) dzinējs tika uzstādīts E25 [Restyling] Van, ko Nissan ražoja no 2007 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.3litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Darba tilpums | 2953cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 130bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 450RPM |
| Maksimālais griezes moments | 265Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1600up to 3 450 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 102mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Sēdvietas | 3 |
|---|---|
| Garums | 4995mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1990mm |
| Garenbāze | 2715mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 185mm |
| Pašmasa | 1800kg |
| Pilnā masa | 3200kg |
| Darba tilpums | 1400kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 3035x1545x1350mm |
| Loading height | 635mm |
| Cargo compartment volume | 6.3m3 |
| Virsbūves tips | Van |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 13 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.