Šis 1.6 SSS 5MT (113 hp) dzinējs tika uzstādīts 710 Kupeja, ko Nissan ražoja no 1973 līdz 1977. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 720km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.7second |
| Darba tilpums | 1595cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 113bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 143Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 73.7mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.6m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4120mm |
| Platums | 1580mm |
| Augstums | 1375mm |
| Garenbāze | 2450mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1310mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1320mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1040kg |
| Pilnā masa | 1534kg |
| Darba tilpums | 494kg |
| Permitted road-train weight | 2534kg |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dampers, Shortened coil springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 13.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.1 litri / 100km |
| Vidējais | 9.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.