Šis 1.6 SSS AT (103 hp) dzinējs tika uzstādīts 710 Sedans, ko Nissan ražoja no 1973 līdz 1977. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 400 to 580km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.1second |
| Darba tilpums | 1595cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 103bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 135Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 73.7mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 3 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.6m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4120mm |
| Platums | 1580mm |
| Augstums | 1395mm |
| Garenbāze | 2450mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1310mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1320mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 975kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 16.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.4 litri / 100km |
| Vidējais | 11.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.