Šis 1.4 MT (63 hp) dzinējs tika uzstādīts A10 Sedans, ko Nissan ražoja no 1977 līdz 1979. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 760km |
| Degviela | 92 RON |
| Darba tilpums | 1397cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 63bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 83Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 76mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.9m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4080mm |
| Platums | 1600mm |
| Augstums | 1390mm |
| Garenbāze | 2400mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1335mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1330mm |
| Klīrenss | 165mm |
| Pašmasa | 900kg |
| Pilnā masa | 1350kg |
| Darba tilpums | 450kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 10.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.