Šis 1.8 MT 4WD (115 hp) dzinējs tika uzstādīts Y11 Universālis, ko Nissan ražoja no 1999 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4410mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1500mm |
| Garenbāze | 2535mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1465mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1300kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1769cm3 |
| Dzinēja jauda | 115bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 80mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 163Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.2litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 480 to 670km |
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.9second |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10.4m |
| Pilsētā | 12.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9 litri / 100km |
| Vidējais | 9.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.