Šis 2.2 DCI MT AWD (114 hp) dzinējs tika uzstādīts T30 [Restyling] Apvidus auto, ko Nissan ražoja no 2004 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4510mm |
| Platums | 1765mm |
| Augstums | 1675mm |
| Garenbāze | 2625mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1529mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1529mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 411litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 411litre |
| Pašmasa | 1500kg |
| Pilnā masa | 2050kg |
| Darba tilpums | 550kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2184cm3 |
| Dzinēja jauda | 114bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 94mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 270Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.7second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 650 to 1 000km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Wishbone, Dampers, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10.5m |
| Pilsētā | 10.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.9 litri / 100km |
| Vidējais | 8.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.