Šis 2.0 DCI MT AWD (173 hp) dzinējs tika uzstādīts T31 Apvidus auto, ko Nissan ražoja no 2007 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1785mm |
| Garums | 4630mm |
| Augstums | 1685mm |
| Garenbāze | 2630mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1530mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 479litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1773litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1535mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Pašmasa | 1655kg |
| Pilnā masa | 2170kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1180/1170kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1995cm3 |
| Dzinēja jauda | 173bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 750RPM |
| Maksimālais griezes moments | 360Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 700 to 1 030km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 10.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.2 litri / 100km |
| Vidējais | 8.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.