Šis 2.5 CVT AWD (171 hp) dzinējs tika uzstādīts T32 Apvidus auto, ko Nissan ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1820mm |
| Garums | 4640mm |
| Augstums | 1710mm |
| Garenbāze | 2705mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1575mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 497litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1575mm |
| Pašmasa | 1586kg |
| Pilnā masa | 2070kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1585litre |
| Klīrenss | 210mm |
| Darba tilpums | 435kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 975/1005kg |
| Permitted road-train weight | 2930kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2488cm3 |
| Dzinēja jauda | 171bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 233Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 100mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 530 to 910km |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Pilsētā | 13.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.9 litri / 100km |
| Vidējais | 10 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.