Šis 4.0 MT 4WD (265 hp) dzinējs tika uzstādīts TN50 [Restyling] Apvidus auto, ko Nissan ražoja no 2008 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 590 to 760km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 219km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Darba tilpums | 3954cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 265bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 1 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 385Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4539mm |
| Platums | 1849mm |
| Augstums | 1902mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1525mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1505mm |
| Klīrenss | 220mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 997litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1860litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 16.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.6 litri / 100km |
| Vidējais | 13.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.