Šis 2.3 AT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Oldsmobile ražoja no 1991 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4772mm |
| Platums | 1715mm |
| Augstums | 1357mm |
| Garenbāze | 2627mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1419mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1407mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 396litre |
| Pašmasa | 1273kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 396litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2260cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 85mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 203Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4800RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 3 |
| Vidējais | 10.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.